Новини

НБУ відкликав ліцензію у ТОВ "ІК "Тессера Капітал"

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України відкликав (анулював) генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій, видану ТОВ "Інвестиційна Компанія "Тессера Капітал".

Відповідне рішення прийнято з огляду на звернення зазначеної компанії до НБУ про відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій з власної ініціативи, йдеться у повідомленні Нацбанку.

Iнвестиційна компанія "Тессера Капітал" була створена 08 червня 2007 року. Основним напрямком діяльності компанії є брокерський сервіс. Компанія представлена у професійних об'єднаннях та організаціях фондового ринку України.

Джерело: bank.gov.ua

Сергій Тігіпко придбав Ідея Банк у польської групи Getin Holding, посилюючи позиції своєї фінансової групи ТАС у роздрібному банкінгу. Угода свідчить про довгострокову ставку бізнесмена на український банківський ринок попри нестабільну ситуацію.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Якщо банк пробачив вам борг у 2024 році, його потрібно задекларувати до 1 травня 2025 року, щоб уникнути штрафів. Дохід у вигляді анульованого кредиту оподатковується.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Офіційний курс валют України на 6 березня 2025 року демонструє зниження курсу долара та зростання євро і злотого

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України виявив ознаки незаконного кредитування в компанії "BitCapital". Порушення законодавства полягало в тому, що організація маскувала кредити у гривні під позики в криптовалюті.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

32-річний рівнянин ошукав жителів області на понад 100 тисяч гривень, використовуючи схему псевдокредитів. Суд призначив йому покарання — 1 рік позбавлення волі

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Національний банк України оновив правила забезпечення платоспроможності страховиків. Нові вимоги стосуються технічних резервів, облігацій зовнішніх державних позик та гарантійних внесків. Зміни враховують умови воєнного стану та потреби ринку.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

”АТ “КОМІНВЕСТБАНК” за рішенням НБУ визнано неплатоспроможним. Це не вплине на стабільність банківського сектора, оскільки частка банку становить лише 0,04% від усього ринку. Вкладникам гарантується повне відшкодування коштів, загальна сума виплат становить 432 млн. грн.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

В Україні спостерігається критична нестача робочої сили, що впливає на економіку та бізнес. Через війну та міграцію виникла необхідність залучення нових працівників та перекваліфікації неактивного населення

Банки Онлайн - banksonline.com.ua

Група «ТАС» придбала 100% акцій Ідея Банку Україна за $34 мільйони. Угода очікує на погодження Національного банку та Антимонопольного комітету України. Можливе підвищення вартості угоди залежно від рівня оподаткування.

Банки Онлайн - banksonline.com.ua